Twój Koszyk:

0

Pojemnik na mleko w proszku

 • OPIS PRODUKTU

 • DANE TECHNICZNE

 • OPINIE

 • FAQ

Pojemnik na mleko w proszku przeznaczony jest do przechowywania mleka suchego. Pozwala na odmierzenie pokarmu na cztery karmienia - w jednej komorze może zmieścić się do 8 miarek mleka, a także przygotowanie pokarmu na bieżąco. Specjalny dozownik w pokrywie ułatwia aplikację mleka.

Idealnie nadaje się podczas podróży i na spacerze.

Przed pierwszym i po każdym użyciu produkt należy dokładnie umyć i wyparzyć wrzątkiem. Nie gotować, produkt myć w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła dziecięcego, wielokrotnie płucząc. Nie należy używać innych środków chemicznych.

Pojemniki wykonane są ze specjalnego tworzywa przeznaczonego do kontaktu z żywnością, nie zawierającego Bisfenolu A.

 

POJEMNIKI NA MLEKO W PROSZKU:

 • sposób na przechowywanie mleka bezpiecznie zamkniętego i suchego
 • pozwala przygotować pokarm na bieżąco
 • idealny podczas podróży i na spacerze 
 • specjalny dozownik w pokrywie ułatwia aplikację mleka
 • nie zawiera Bisfenolu A

DANE TECHNICZNE:

 • pojemnik 4-komorowy
 • każda komora mieści około 8 miarek proszku
Mam też pojemnik na mleko w proszku - świetnie się sprawdzają, można odmierzyć sobie cztery porcje mleczka np. gdy spędzamy dzień poza domem nie trzeba mieć całego opakowania mleka! – Sabina A.
Bardzo przydatny w podróży, mieści się spokojnie większa porcja mleka, łatwy w użyciu i czyszczeniu. - Sylwia Sz.
Idealny produkt, który znajdzie swoje zastosowanie podczas podróży i nie tylko. Wypróbowałam go w ostatni weekend, sprawdził się znakomicie, co mnie bardzo cieszy. - Martyna K.
Zostałam Ambasadorką Marki. Z początku trochę żałowałam, że nie otrzymam zabawki dla dziecka, ale teraz cieszę się, że stało się tak, iż to właśnie pojemniki na mleko trafiły w moje ręce. Przede wszystkim podoba mi się, że mogę w nich przechowywać mleko w formie suchej. Dodatkowo ilość przegródek jest spora, zatem nie muszę się martwić, że nie będę mogła przygotować odpowiedniej ilości płynu dla mojego malca. Pojemniki zajmują mało miejsca, co również jest ich pozytywem. - Julita L.
Cena bardzo dobra - zachęcająca, produkt solidny i przydatny, funkcjonalność - na plus. Cieszę się, że mogłam przetestować te pojemniki, bo jestem zadowolona z nich. I polecam je innym, znajomym mamom, które jak sądzę - będą je polecać również swoim koleżankom. Dziękuję za umożliwienie mi udziału w Waszym programie! - Marta K.
Uwielbiam wasz pojemnik do dzielenia proszku na mleko dla Maluszka. Nie wyobrażam sobie życia bez niego! Dzięki niemu nie muszę brać ze sobą całego pojemnika z jedzeniem. I bardzo pomaga mi w nocy. Nie muszę myśleć o ilości wsypanych łyżeczek, bo wszystko mam już przygotowane. Super! Oby więcej takich - ułatwiających życie mam produktów! - Sylwia T.
Wystarczy wcześniej odmierzyć odpowiednią ilość proszku (nawet na cały dzień, bo mamy miejsce na 4 posiłki) i wszystko pod kontrolą. Nawet podróż stała się łatwiejsza, gdy nie trzeba zabierać całej puchy mleka. No i mleko nie 'wietrzeje', jak się je otwiera tylko raz dziennie. A jak się pomylisz w napełnianiu przegródek, to możesz zacząć od początku 'na sucho', a nie wylewać odmierzoną, idealną temperaturowo porcję. Polecam! - Marcin M.
Dobrze sprawdzają się także pojemniki na mleko w proszku i pokarmy. Ułatwiają przygotowywanie pokarmu, nie trzeba myśleć o odpowiedniej porcji, są praktyczne w nocnym karmieniu, a także w podróży. Poza tym są bardzo szczelny i dobrze wykonane. - Jagoda K.
Jeśli masz pytania dotyczące tego produktu – [Napisz do nas]
 • PRODUKTY POWIĄZANE
Wyślij raport

ZGŁOŚ BŁĄD