Twój Koszyk:

0

Ultrachłonne wkładki laktacyjne NIGHT & DAY

 • OPIS PRODUKTU

 • DANE TECHNICZNE

 • OPINIE

 • FAQ

Ultrachłonne wkładki laktacyjne – doskonałe dla kobiet o obfitej laktacji, intensywnym trybie życia, w dzień i w nocy.

Wyjątkowa wysoka chłonność wkładki (do 8 godzin) bierze się z systemu Soft&More czyli podwójnej ilość superabsorbentu i 2 warstw wchłaniających.

Ultrachłonne wkładki laktacyjne ‘Night & Day’ - komfort podczas intensywnego dnia oraz spokojny sen podczas nocyPERFEKCYJNA OCHRONA:
 • doskonała chłonność, wkładka sucha do 8h
 • nieprzemakalna warstwa zewnętrzna


NAJWYŻSZY KOMFORT:
 •     przewiewna, oddychająca konstrukcja
 •     delikatna i miękka warstwa wewnętrzna
 •     ultracienkie i dyskretne
 •     anatomiczny kształt
 •     dwa paski mocujące


HIGIENA:
 •     pakowane w pojedyncze woreczki
 •     pomagają utrzymać higienę w trakcie laktacji
W ZESTAWIE:
 • 50 szt. + 10 szt. gratis!
 • pakowane w osobne woreczki
Choć ze zwykłych wkładek byłam bardzo zadowolona, uważam, że wkładki laktacyjne NIGHT&DAY są rewelacyjne. Cienkie i niewidoczne pod bielizną, świetnie chłoną nadmiar nawet obfitszego pokarmu. Mają odpowiedni kształt dopasowyjacy się do piersi, są mięciutkie i dzięki przylepcom nie przesuwają się. Cena jest atrakcyjna - jak na ilość sztuk w nim zawartą. Każda wkładka zapakowana jest też osobno, dzięki czemu zawsze można mieć kilka sztuk pod ręką w razie potrzeby. Naprawdę polecam, bo warto je mieć w okresie laktacji!!! - Paulina M.
Wkładki są odpowiedniej wielkości i grubości, tak że nie widać ich pod biustonoszem. Nie przesuwają się i nie odklejają. Super, że są pakowane pojedynczo. Mimo, że mam naprawdę mnóstwo pokarmu, wkładki dają radę! - Małgorzata P.
Podeszłam do nich z dużą rezerwą, jednak miło się zaskoczyłam. Wkładki są super! Nie zaginają się, nie uciskają. Są odpowiednich rozmiarów. Klej dobrze trzyma, przez co się nie przemieszczają. Dotychczas nie zdarzyło się, by wkładka przeciekła, mimo że wcześniejszych firm jakie kupowałam przesiąkały - szczególnie w nocy. Szczerze polecam! Najlepsze na rynku! - Katarzyna M.
Wkładki bardzo dobrze leżą! Nie odklejają się i nie przyklejają się do sutków. Bardzo dobrze chłoną pokarm, nigdy nie przeciekły. Są na tyle cieniutkie, że nie widać ich pod biustonoszem, przez co ze spokojem można założyć cieńszą bluzkę podczas upałów. Cena do jakości jest bardzo przystępna. Zdecydowanym plusem dla mnie jest to, że wkładki pakowane są w pojedyncze woreczki, nie muszę zabierać całego opakowania wyjeżdżając gdzieś na dłużej. Zdecydowanie polecam! - Monika T.
Cienkie i bardzo chłonne, uniwersalne- dopasowują się do każdego kształtu piersi, ochraniają brodawki w przypadku popękanych brodawek, w estetycznym opakowaniu zajmującym niewiele miejsca (idealne do damskiej torebki), dzięki bocznym nacięciom idealnie dopasowują się do stanika a dwa boczne przylepce uniemożliwiają przesuwanie się wkładek. Testujące pacjentki oceniły produkt bardzo wysoko. - położna Agnieszka S.
Wkładki laktacyjne są estetyczne o odpowiednim rozmiarze, nie są zbyt duże ani zbyt grube właściwie układają się w biustonoszu, są dyskretne i cienkie. Opakowane pojedynczo czyli do czasu użycia zabezpieczone przed zabrudzeniem. Funkcje użytkowe jak najbardziej są spełnione, godne polecenia. - położna Aleksandra G.-G.
Wkładki są naprawdę produktem godnym polecenia! Ogromnym plusem na który moje pacjentki zwróciły uwagę jako pierwszy to fakt, że każda wkładka jest zapakowana osobno, co sprawia, że do chwili użycia pozwalają zachować szczególną higienę. Na uwagę zasługuje kształt wkładki, który idealnie dopasowuje się do piersi. Choć wkładki są cienkie idealnie absorbują nadmiar pokarmu równocześnie pozostając niewidoczne pod bielizną. Uważam, że są produktem niezbędnym dla każdej karmiącej mamy. Ważnym atutem jest również przystępna cena produktu Moje pacjentki potwierdzają, że według ich opinii są to NAJLEPSZE wkładki laktacyjne dostępne na rynku i na pewno będą z nich korzystać. - położna Marta P.
Jeśli masz pytania dotyczące tego produktu – [Napisz do nas]
 • PRODUKTY POWIĄZANE
Wyślij raport

ZGŁOŚ BŁĄD